Oferta pracy

Specjalista ds. Public Relations - Social Media Specialist

Nizio Design InternationalO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Specjalista

Biuro architektoniczne o międzynarodowej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje kandydata na stanowisko:

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim doświadczenia zawodowego, a w szczególności znajomości branży architektonicznej i wystawienniczo-muzealnej, wykształcenia wyższego (dziennikarstwo, nauki społeczne, politologia, historia, historia sztuki, marketing, reklama, promocja), znajomości w stopniu biegłym j. angielskiego, komunikatywności oraz otwartości w kontaktach z innymi ludźmi.

Zakres obowiązków

  • tworzenie informacji prasowych, relacji z wydarzeń
  • redagowanie i publikowanie postów w social media
  • kreowanie i wzmacnianie pozytywnego wizerunku marki
  • interakcja i aktywizowanie użytkowników mediów społecznościowych
  • analizowanie działań konkurencji na podstawie aktywności w social media
  • współpraca z dziennikarzami prasowymi, radiowymi i telewizyjnymi
  • tworzenie i realizacja strategii marketingowych
  • nadzór na stroną WWW
  • nadzór nad wydarzeniami i propozycje wydarzeń
  • znajomość programów graficznych

Oferujemy:

  • stałą pracę w renomowanym biurze architektonicznym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy