Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. R&D (kauczuki)

Synthos SAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • 32-600 Oświęcim, ul. Chemików 1

    Oświęcim, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy działającym w skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej.

Aktualnie poszukujemy osoby, która w Pionie R&D rozpocznie pracę na stanowisku:

Zadania:

  • prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w laboratorium w ramach realizowanych projektów,
  • obsługa, nadzór i opieka nad sprzętem  laboratoryjnym,
  • przeprowadzanie walidacji otrzymanych produktów,
  • prowadzenie prób w skali laboratoryjnej, półtechnicznej oraz w skali technicznej podczas realizacji projektu,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z nadzorem nad próbkami zarówno dostarczanymi do laboratorium jak również wysyłanymi,
  • przygotowywanie aparatury do przeglądów i remontów.

Wymagania:

  • min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe w pracy laboratoryjnej o charakterze badawczym,
  • wykształcenie wyższe chemiczne (chemia polimerów, chemia organiczna); ukończone studia doktoranckie będą dodatkowym atutem,
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia badań (opracowywania ścieżki badawczej, wyboru technik analitycznych, interpretacji wyników badań, wyciągania wniosków, podejmowania decyzji o dalszym kierunku działań),
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
  • bardzo dobra znajomość technik laboratoryjnych, pakietu MS Office,
  • wysokie umiejętności analityczne oraz pracy pod presją czasu,
  • kreatywność, elastyczność w działaniu, wytrwałość, bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność oraz gotowość do podróży służbowych,
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • benefity socjalne i świadczenia w ramach ZFŚS,
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci pracowników,
  • elastyczny czas pracy.

Ogłoszenie archiwalne