Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rachuby płac

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ­­­­­Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, samochodowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacja Produkująca i Obsługowa.

    W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy najlepszej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • naliczanie wypłat wynagrodzeń pracownikom zatrudnionym  w oparciu o umowę o pracę, umowę o dzieło, umowę zlecenia, z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych  dla 1300 pracowników,
    • prowadzenie dokumentacji zasiłkowej, rozliczanie zasiłków chorobowych oraz naliczanie wynagrodzenia  za czas niezdolności do pracy,
    • sporządzanie  deklaracji PIT,
    • dokonywanie importu (po zakończeniu miesiąca) rozliczeń płacowych do celów ZUS,
    • rozliczenia kosztów  wynagrodzeń na poszczególne komórki organizacyjne i projekty,
    • archiwizowanie dokumentacji dotyczącej wynagrodzeń pracowników Instytutu zgodnie z przepisami prawa i wewnętrznymi uregulowaniami,
    • naliczanie ekwiwalentów, odpraw i innych świadczeń pieniężnych oraz ustalenie wysokości  wynagrodzeń niezbędnych  do ustalenia  emerytur i rent,
    • sporządzanie sprawozdań do GUS, organów nadzorujących z zakresu wynagrodzeń,
    • bieżąca analiza kont księgowych dotyczących wynagrodzeń,  składek na ubezpieczenia społeczne, podatku dochodowego od osób fizycznych i dokonanych potrąceń z wynagrodzeń.

    Oczekiwania:

    • przynajmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. płac,
    • biegła znajomość przepisów płacowych, Prawa Pracy, przepisów podatkowych i ZUS,
    • odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy, terminowość,
    • mile widziana znajomość programu SoftLab.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • możliwość bezpłatnego skorzystania z nauki j. angielskiego,
    • ponad 450 szafek, 100 zadaszonych miejsc na rowery, suszarnia, przebieralnie, prysznice oraz miejsce do serwisowania rowerów,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • grupowe ubezpieczenie na życie,
    • dofinansowanie do Karty Multisport.