Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rachunkowo-księgowych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związek Pracodawców
    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Specjalista
    ds. rachunkowo-księgowych
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zadania:

    • Wystawianie faktur sprzedażowych, not księgowych oraz przyjmowanie i opisywanie faktur zakupowych,
    • Współpraca z biurem rachunkowym,
    • Prowadzenie ewidencji i aktualizacja stanów rozrachunków, kontrola terminów płatności,
    • Rozliczanie delegacji, zakup biletów,
    • Przygotowywanie raportów kasowych, list obecności i innych dokumentów kadrowo-księgowych,
    • Wprowadzanie płatności,
    • Comiesięczna kontrola i analiza wykonania budżetu,
    • Przygotowywanie zestawień i statystyk dla Zarządu,

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Skrupulatność oraz umiejętność organizacji pracy własnej,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym,
    • Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość,
    • Znajomość programu Raks SQL będzie dodatkowym atutem,

    Oferujemy:

    • Praca w pełnym wymiarze czasu na podstawie umowy o pracę,
    • Dodatkowe ubezpieczenie,
    • Niezbędne narzędzia do pracy: sprzęt - laptop, telefon komórkowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie