Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rachunkowości (bilansista)

IMPERIAL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

IMPERIAL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wadowicka 7

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie bilansów, sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych (CIT, VAT,PIT),
  • Samodzielne sporządzanie sprawozdania finansowego skonsolidowanego oraz sprawozdania finansowego głównej spółki w grupie,
  • Przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • Sporządzanie bilansów, rozliczeń podatkowych i niezbędnych zestawień finansowych na potrzeby banków i instytucji finansowych,
  • Współpraca z biegłym rewidentem,
  • Przygotowywanie raportów i analiz finansowych, głównie na potrzeby Zarządu, audytorów
  • Uczestnictwo w przygotowaniu dokumentacji cen transferowych,
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych i podatkowych
  • Ścisła współpraca z Zarządem,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. finanse i rachunkowość, ekonomia),
  • Doświadczenie w pracy w Grupie Kapitałowej na podobnym stanowisku (Główny Księgowy, Finance Manager),
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu rachunkowości i podatków,
  • Znajomość programu finansowo-księgowego Comarch ERP Optima,
  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobny stanowisku,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Odpowiedzialność, sumienność, rzetelność i terminowość,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży budowalnej w tym doświadczenie w księgowaniu i rozliczaniu inwestycji,
  • Doświadczenie w księgowości spółek działających w ramach grupy kapitałowej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, B2B,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania,
  • Szkolenia zawodowe,
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurowcu.

Imperial Capital jest spółką inwestycyjną, kompleksowo realizującą projekty deweloperskie na krakowskim rynku mieszkaniowym i biurowym. Aktualnie prowadzi budowę 484 mieszkań o powierzchni około 27 000 m2 PUM. Spółka dynamicznie się rozwija, pozyskała grunty, na których przygotowuję inwestycje o łącznej powierzchni ponad 100 000 m2 PUM (ponad 2000 mieszkań ) w klasycznym segmencie deweloperskim oraz segmencie PRS (mieszkania pod wynajem ). Celem jest przygotowanie i realizacja już nabytych inwestycji oraz nabywanie kolejnych nowych projektów inwestycyjnych. Ambicją spółki jest permanentny, dynamiczny rozwój, poprzez zwiększanie skali działania i stanie się wiodącą firmą inwestycyjną na polskim rynku nieruchomości.

Aktualne inwestycje:

Citi Yes!

Green Park Villa etap II

Green Park Villa etap III

Zalesie Corner House

Specjalista ds. rachunkowości (bilansista), Wadowicka 7, Podgórze, Kraków