Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. rachunkowości

Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o.O firmie

Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o.

Sztutowska 21

Gdańsk

Jesteśmy firmą międzynarodową, która produkuje konstrukcje stalowe na potrzeby przemysłu stoczniowego i przemysłu off shore.

Istniejemy na rynku od 1991 roku.

Jesteśmy zakładem certyfikowanym w zakresie zarządzania jakością, środowiskiem i BHP.
Specjalista ds. rachunkowości - praca na zastępstwo, z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

  • Księgowanie faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych, dokumentów magazynowych, środków trwałych.
  • Uczestniczenie w pracach związanych z miesięcznym rozliczeniem kosztów.
  • Sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych typu IFT-2R, Ord-u, CIT-10Z.
  • Sporządzanie F-01.
  • Sporządzanie zestawień do GUS, NBP.

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu księgowości w stopniu średniozaawansowanym.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Obsługa pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w księgowości.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w międzynarodowej, renomowanej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Praca na zastępstwo.
  • Wynagrodzenie dostosowane do poziomu wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne