Oferta pracy

Specjalista ds. Rachunkowości

AVIVAO firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert
Aviva należy do liderów rynku ubezpieczeń w Europie, działa też w Ameryce Północnej.

Dla 33 milionów klientów w 14 krajach pracuje blisko 30 tys. pracowników.

Aviva docenia ludzi za to kim są i za wkład, który wnoszą.

Dołącz do naszego zespołu!
Specjalista ds. RachunkowościNumer ref.: R-93653
Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Jesteśmy zespołem specjalistów i ekspertów w zakresie rachunkowości i raportowania finansowego, który świadczy usługi na potrzeby wewnętrzne Grupy Aviva dla jednostek w Wielkiej Brytanii, Francji czy we Włoszech.

Chcemy zaprosić do naszego zespołu osobę, która rozumie procesy finansowe zachodzące w spółkach, a debet i kredyt nie mają przed nią tajemnic. Poszukiwany/Poszukiwana dobrze odnajduje się w pracy z liczbami i Excelem, jest otwarty/-a na współpracę w międzynarodowym środowisku  oraz dobrze odnajduje się w pracy projektowej. Jeśli jesteś taką osobą to dołącz do nas, aby pomóc nam utrzymać opinię uznanego w grupie Aviva experta w dziedzinie finansów. Z naszej strony możesz liczyć na szereg szkoleń wprowadzających oraz nieograniczone wsparcie zespołu.

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • Udział w projekcie wdrożenia standardu MSSF 17 dla spółek w grupie Aviva
  • Udział w projektach optymalizujących procesy finansowe w grupie Aviva (nowy system księgowy, nowe narzędzie do raportowania)
  • Optymalizacja, usprawnienie i automatyzacja procesów finansowych, w tym z wykorzystaniem VBA
  • Ewidencja księgowa, uczestniczenie w procesie księgowego zamknięcia miesiąca, kwartału, roku
  • Sporządzanie i analiza wybranych elementów informacji zarządczej
  • Zapewnienie funkcjonowania systemu kontroli wewnętrznej w wybranych obszarach zgodnie ze standardami obowiązującymi w Grupie Kapitałowej Aviva Plc

Dla nas ważne są:

  • Kilkuletnie (2-3 lat) doświadczenie w zakresie księgowości i sprawozdawczości lub audycie. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w ubezpieczeniach
  • Znajomość zasad rachunkowości (polskich jak i międzynarodowych)
  • Znajomość MS Office, w tym bardzo dobra znajomość MS Excel. Znajomość VBA będzie atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów księgowych typu ERP (mile widziany Oracle) oraz systemów do raportowania grupowego będzie dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności analityczne, dokładność i rzetelność
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na różnorodność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy projektowej

Nasze benefity:

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Zdalne konsultacje medyczne
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Atrakcyjna lokalizacja biura (Metro Dworzec Gdański)
  • Programy wellbeingowe
  • Dostęp do platform e-learningowych

To co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4b oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności: https://kariera.aviva.pl/polityka-prywatnosci.html

Chcesz zobaczyć jak wygląda proces rekrutacji w Avivie - sprawdź:

Ogłoszenie archiwalne