Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rachunkowości

Iltrans Transport

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola formalna i rachunkowa dokumentów księgowych

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych

  • ewidencja wyciągów bankowych

  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami

  • kontrola i uzgodnienia zapisów na kontach księgowych

  • czynny udział w zamknięciu miesiąca

  • samodzielne sporządzanie lub współuczestniczenie w sporządzaniu JPK_VAT

  • archiwizacja dokumentacji księgowej

  • wspomaganie bieżących zadań operacyjnych w zakresie rachunkowości

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu finansów lub rachunkowości

  • kilkuletnie doświadczenie w księgowości

  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku, dbałość o szczegóły, inicjatywa, odpowiedzialność sumienność, rzetelność, dobra organizacja pracy

  • pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany

Mile widziane

  • znajomość programu Symfonia

To oferujemy

  • możliwość pracy od zaraz

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę