Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Rachunkowości

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.O firmie

  • Chmielna 132/134, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.

Chmielna 132/134

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i terminowa ewidencja dokumentów księgowych (księgowanie kosztów według rodzajów i typów działalności, na kontach zespołu 4 i 5)

  • Bieżąca analiza i uzgadnianie kont zapisów księgowych

  • Kontrola dokumentów księgowych, pod względem formalno-rachunkowym i przygotowywanie dokumentów do zatwierdzenia

  • Przestrzeganie i monitorowanie terminów płatności zobowiązań spółki

  • Przygotowywanie przelewów w systemie bankowym

  • Ewidencja środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych

  • Ewidencja i rozliczenia dotyczące podatku od towarów i usług

  • Sporządzanie deklaracji CIT

  • Sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów

  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi – bank, US, GUS

  • Współpraca w zakresie ewidencji i rozliczeń dotacji

  • Udział w projektach optymalizujących procesy finansowe (nowy system księgowy, workflow)

  • Współpraca przy zadaniach i projektach realizowanych w ramach departamentu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku

  • Dobra i praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych VAT, CIT

  • Biegła znajomość pakietu Office

  • Dobra znajomość systemu Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem

  • Zdolności analityczne, samodzielność i umiejętność działania pod presją czasu

  • Odpowiedzialność, inicjatywa i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Dokładność, sumienność, terminowość

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę, którą tworzą ludzie pełni zapału i nowych pomysłów!

  • Pracę z doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i którzy chcą uczyć się od Ciebie

  • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia

  • Udział w innowacyjnych projektach

  • Biuro w centrum Warszawy -100 m DO STACJI KOLEI WKD SKM KM BLISKO STACJI METRA

  • Prywatną opiekę medyczną

  • HOME OFFICE 4 x w miesiącu

  • Dojeżdżaj do pracy rowerem i zostaw go na PARKINGU DLA ROWERÓW, możesz też skorzystać z prysznica

  • PIES w biurze? Zapraszamy!

  • Elastyczny czas pracy

  • Dbamy o to byś jeszcze bardziej cieszył się urlopem - dofinansujemy Twój wypoczynek

  • Dofinansowanie do kart sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • parking dla rowerów

Interesuje cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników? Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć systemy wewnętrzne, które ułatwiają pracę Ministerstwu Finansów oraz tworzyć i rozwijać systemy zewnętrzne, z których korzystają dziesiątki tysięcy podatników w Polsce.

Przewiń do profilu firmy