Oferta pracy

Specjalista ds. Rachunkowości Zarządczej

Imperial Tobacco Polska S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów, analiz i kalkulacji wspierających podejmowanie decyzji biznesowych

  • Opracowywanie i raportowanie danych rzeczywistych zgodnych ze standardami Grupy

  • Uczestnictwo w procesie budżetowania oraz tworzenie planów krótko- i długookresowych w ramach powierzonego obszaru odpowiedzialności

  • Współpracę z innymi działami Spółki w celu zapewnienia wysokiej jakości danych oraz współpracę z podmiotami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub pokrewne)

  • Znajomość j. angielskiego (minimum B1/B2, zwłaszcza umiejętność czytania)

  • Umiejętność sporządzania kalkulacji i analiz finansowych

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Umiejętność współpracy, efektywnego komunikowania się oraz budowania relacji ze współpracownikami

Mile widziane

  • Doświadczenia w obszarze finansów lub na stanowiskach związanych z analizą danych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • premia roczna tzw. "13stka"

Dojazd

Oferujemy bezpłatny transport autobusami pracowniczymi z Poznania, Kościana i Szamotuł (na każdą zmianę).

Można dojechać do nas również komunikacją miejską - autobusem linii 811 i 821 z pętli autobusowej Ogrody w Poznaniu.

Dla osób zmotoryzowanych dogodny dojazd drogą krajową 92 oraz trasą S11.