Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Ramówki

Kino Polska TV S.A.O firmie

Kino Polska TV S.A.

Puławska 435A

Ursynów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Ocena pozycji filmowych i serialowych pod kątem potencjału oglądalności;
  • Przygotowywanie ramówek miesięcznych kanałów zgodnie z przyjętą dla nich strategią;
  • Przygotowywanie codziennych playlist dla kanałów z portfolio;
  • Wprowadzanie danych programowych i kontentowych do bazy danych;
  • Zlecanie przygotowania wersji językowych dla wybranego kontentu;
  • Cykliczne przygotowanie i przedstawienie prezentacji zainteresowanym działom dla nadchodzących premier i highlights;
  • Współpraca z działami wewnętrznymi (w szczególności z Działem Marketingu, Autopromocji i Emisji).

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w mediach;
  • Znajomość systemów do tworzenia i planowania ramówki programowej;
  • Zainteresowanie filmem, znajomość telewizji i treści telewizyjnych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dbałość o szczegóły i wysoki poziom dokładności;
  • Umiejętność efektywnej pracy w obliczu napiętych harmonogramów;
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność;
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (przynajmniej C1);
  • Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Power Point i Excel.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie;
  • Możliwość uczestniczenia w profesjonalnych szkoleniach;
  • Wsparcie ze strony kreatywnego i zgranego zespołu;
  • Możliwość uczestniczenia w dodatkowych, interdyscyplinarnych projektach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu

Znamy się na rozrywce – zajmujemy się dystrybucją i produkcją treści oraz sprzedażą licencji programowych dla kanałów telewizyjnych, na platformy VOD, do serwisów streamingowych oraz kin.

Mamy swoje kanały – nadajemy i dystrybuujemy popularne kanały telewizyjne, m.in. Kino Polska, Stopklatka, Zoom TV, Kino TV, Kino Polska Muzyka, FilmBox oraz DIZI.

Myślimy lokalnie, działamy globalnie – działamy nie tylko w Polsce, ale również na rynkach międzynarodowych. Jesteśmy częścią Grupy SPI, a dystrybuowane przez nas kanały są obecne w 40 krajach świata.

Szybko rośniemy – jesteśmy jedną z wiodących grup medialnych w Polsce i liczącym się graczem na rynkach międzynarodowych.

Lubimy swoją pracę – kochamy filmy i seriale. Jesteśmy grupą pasjonatów dobrej telewizyjnej rozrywki.

Praca u nas jest jak dobry film z doborową obsadą.

Specjalista ds. Ramówki, Puławska 435A, Ursynów, Warszawa