Oferta pracy

Specjalista ds. raportów i analiz

ID LOGISTICS POLSKA S.A.

  • Gzichowska 115, Będzin
    Będzin, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Gzichowska 115

Będzin

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca aktualizacja i weryfikacja danych odnośnie kosztów pracy, kosztów stałych magazynu oraz innych danych finansowych dotyczących działania magazynu

  • przygotowywanie raportów, analiz i kalkulacji dotyczących m. in. kosztów

  • zarządzanie obiegiem informacji dotyczącej kosztów magazynu

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji związanej z fakturowaniem i rozliczaniem dokumentów kosztowych

  • ścisła współpraca z działem controllingu i działem finansowym w centrali firmy

  • weryfikacja faktur oraz estymacji kosztów agencji pracy tymczasowej i innych podwykonawców

  • kalkulacja i monitorowanie KPI

  • raportowanie przełożonemu o wszelkich zaistniałych anomaliach, proponowanie i czynny udział w działaniach korygujących

  • prowadzenie i monitorowanie wszystkich zamówień oddziału oraz kontrola ich zużycia, zapasów i kosztów

Nasze wymagania

  • biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point) – warunek konieczny

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - atutem będzie znajomość raportowania odnośnie kosztów magazynowych oraz praca w administracji magazynowej

  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra organizacja pracy (dokładność, rzetelność i skrupulatność w wykonywanych obowiązkach)

  • komunikatywność, zaradność, wielozadaniowość

  • zdolności analityczne

  • kreatywność, wysoki poziom inicjatywy własnej

  • dyspozycyjność

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • rozwój zawodowy w strukturach firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Rzomowa tel

2

Spotkanie

3

Decyzja

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i wiodącym operatorem w dedykowanej logistyce kontraktowej dla branży retail (spożywczy i specjalistyczne sieci handlowe), odzieżowej, kosmetycznej, dóbr luksusowych, FMCG i e-commerce. Zapewnia klientom pełne wsparcie w efektywnym zarządzaniu w ramach łańcucha dostaw. ID Logistics obsługuje w Polsce klientów w 16 centrach logistycznych o łącznej powierzchni magazynowej ponad 600 tys. mkw., posiada też 2 oddziały transportowe. Obecnie firma zatrudnia ok. 3500 osób. Siedziba główna mieści się w Katowicach. Dyrektorem Generalnym ID Logistics Polska jest Yann Belgy.

Przewiń do profilu firmy