Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Raportów i Analiz

Advisory Group TEST Human ResourcesO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie specjalisty na stanowisko: Specjalista ds. Raportów i Analiz.

Region:
Kraków, małopolskie
Specjalista ds. Raportów i AnalizNumer ref.: 6794

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (finanse, rachunkowość) lub matematycznym
  • Doświadczenie co najmniej w jednym z następujących obszarów finanse / księgowość / kontroling
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel - warunek konieczny
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy w zespole i proaktywna postawa
  • Mile widziana znajomośc znajomość programu CDN XL

Obowiązki:

  • Przygotowanie raportów do analizy danych na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Wdrażanie zmian w raportach zgodnie z założeniami biznesowymi oraz poprawa funkcjonalności istniejących raportów przy ścisłej współpracy z działem IT
  • Przygotowanie rocznych rozliczeń i sprawozdań wynikających z przepisów prawa
  • Bezpośrednia współpraca z Działem  Handlowym,  w tym przygotowywanie raportów dla opiekunów Klientów
  • Współpraca z działem Księgowości

Oferujemy:

Bardzo dobrą atmosferę pracy
Udział w szkoleniach i pakiet świadczeń dodatkowych

Ogłoszenie archiwalne