Oferta pracy

Specjalista ds. raportów i analiz

Uniwersytet im. Adama MickiewiczaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprawne wykorzystywanie metodologii rankingowych, czytanie, analiza oraz interpretacja wskaźników

  • generowanie raportów i przygotowywanie analiz opisowych na podstawie pozyskanych danych,

  • współpraca z jednostkami wewnątrzuczelnianymi w zakresie przygotowywania raportów i analiz, badanie potrzeb oraz wsparcie w wykorzystaniu narzędzi do analizy danych,

  • kontrola harmonogramów: szkoleń, webinariów, wyników rankingów etc.,

  • kontakt z przedstawicielami organizacji rankingowych,

  • wsparcie kampanii informacyjnych w zakresie komunikowania wyników oraz promocji działań popularyzujących rankingi uniwersyteckie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość zagadnień związanych ze szkolnictwem wyższym

  • umiejętność pozyskiwania, weryfikacji i analizy danych

  • umiejętność pisania: tworzenia opisowych analiz, raportów, notatek ze spotkań etc.,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2/C1 w mowie i piśmie

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i ogólna sprawność informatyczna pozwalająca na szybkie opanowanie nowych systemów i baz,

  • umiejętność analitycznego myślenia, organizacji pracy własnej i priorytetyzowania zadań komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych

  • rozwój kwalifikacji zawodowych, w tym także szkolenia językowe

  • przyjazne wdrożenie

  • atmosferę szacunku i współpracy

  • elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • "13" pensja

  • Stojaki na rowery

  • Atmosfera szacunku i współpracy

  • Wspieranie pracowników z niepełnosprawnościami

  • Dodatkowe dni wolne na kształcenie

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Jeden z najlepszych ośrodków akademickich i badawczych w Polsce, uczelnia łącząca tradycję, wybitne osiągnięcia naukowe z atrakcyjnymi i nowoczesnymi programami kształcenia.

Przewiń do profilu firmy