Oferta pracy

Specjalista ds. Raportów i Analiz

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Postępu 21C, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

LUX MED Sp. z o.o.

Postępu 21C

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie analiz, raportów, rekomendacji biznesowych z obszaru sprzedaży/marketingu i rentowności biznesu/produktu.

  • Analiza struktury pacjentów i przychodów oraz analiza popytu na usługi medyczne.

  • Udział w rozwoju i utrzymaniu narzędzi automatyzujących proces wycen kontraktów oraz ich rentowności.

  • Konstruowanie analiz z zakresu Customer Lifetime Value.

  • Pomiar KPIs kampanii marketingowych, analiza ich wyników oraz optymalizowanie ich zakresu i grup odbiorców.

  • Analizy statystyczne z zakresu kontrolingu sprzedaży, działalności operacyjnej i medycznej.

  • Modelowanie finansowe - projekty inwestycyjne sprzedaży, marketingu.

  • Udział w prognozowaniu oraz budżetowaniu przychodów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki: metody ilościowe, statystyka, ekonometria, matematyka, ekonomia).

  • Roczne doświadczenie w obszarze analiz sprzedaży/marketingu, wycen usług/produktów, rozwoju kanałów sprzedaży lub raportowania w dziale kontrolingu/sprzedaży.

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel.

  • Zdolności analityczne, myślenie systemowe i precyzyjna komunikacja.

Mile widziane

  • Umiejętność programowania VBA oraz znajomość języka SQL.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej