Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Raportów i Analiz

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

LUX MED Sp. z o.o.

Postępu 21C

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie analiz, raportów, rekomendacji biznesowych z obszaru sprzedaży/marketingu i rentowności biznesu/produktu.
  • Analiza struktury pacjentów i ich segmentacja wraz z analizą popytu na usługi medyczne.
  • Udział w rozwoju i utrzymaniu narzędzi automatyzujących proces kampanii marketingowych.
  • Pomiar KPIs kampanii marketingowych, analiza ich wyników oraz optymalizowanie ich zakresu i grup odbiorców.
  • Konstruowanie analiz z zakresu Customer Lifetime Value.
  • Analizy statystyczne z zakresu kontrolingu sprzedaży, działalności operacyjnej i medycznej.
  • Modelowanie finansowe - projekty inwestycyjne sprzedaży, marketingu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (metody ilościowe, statystyka, ekonometria, matematyka, ekonomia).
  • Zaawansowana znajomość MS Excel.
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku analitycznym. Mile widziane w firmie z rynku medycznego lub w ubezpieczaniach.
  • Znajomość SQL.
  • Umiejętność interpretacji danych liczbowych.
  • Dokładność, terminowość, samodzielność w realizacji zadań.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Specjalista ds. Raportów i Analiz, Postępu 21C, Mokotów, Warszawa