Specjalista ds. Raportów i Analiz

Prudential

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Prudential

Puławska 182

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój systemu raportów sprzedażowych oraz analizowanie danych sprzedażowych

  • Wizualizacja danych w oparciu o dostępne narzędzia raportowe, prezentowanie danych różnym typom odbiorców

  • Monitorowanie danych w określonych interwałach czasowych (dzienne/tygodniowe/miesięczne)

  • Sporządzanie raportów i zestawień z organizowanych konkursów dla Klientów Wewnętrznych

  • Współtworzenie dokumentacji w postaci szablonów raportów, zgłoszeń w systemie Jira, etc. w procesie zmiany oraz uaktualniania bieżących systemów raportowych

  • Testy raportów systemowych (naprawa błędów, zmiany w raportach, testowanie przygotowanych rozwiązań)

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)

  • Doświadczenie w pracy ze zbiorami danych liczbowych

  • Umiejętność analitycznego myślenia (analiza liczbowa, statystyczna, wizualizacja danych)

  • Skrupulatność oraz systematyczność

  • Chęć samorozwoju i samodoskonalenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość narzędzia Power Bi oraz/lub VBA

  • Znajomość zagadnień z obszaru wsparcia sprzedaży, kontakt z pośrednikami ubezpieczeniowymi oraz znajomość procesów obsługi klienta i pośrednika

To oferujemy

  • Umowę o pracę i pakiet benefitów (m.in. Medicover, Multisport)

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole

  • Udział w ciekawych projektach

  • Bogaty pakiet szkoleń rozwojowych i merytorycznych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Prudential

Prudential jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, na której czele stoi brytyjska spółka M&G plc. Wywodzimy się z Prudential założonego w Londynie już w 1848 r. Należymy do grona największych pod względem kapitalizacji rynkowej grup finansowych na świecie, zarządzamy aktywami o łącznej wartości 341 miliardów funtów. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, przygotowaliśmy unikalną ofertę produktową i rekrutacyjną. Poszukujemy kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Przewiń do profilu firmy