Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Raportów - zespół Hurtowni Danych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 23.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Concordia Ubezpieczenia, jedno z najszybciej rozwijających się towarzystw
    ubezpieczeniowych, solidny pracodawca i ubezpieczyciel.

     Obecnie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań

    Główne zadania:

    • Analiza wymagań dotyczących raportów
    • Budowanie zapytań w SQL
    • Przygotowywanie danych, raportów, zestawień na potrzeby analiz dla różnych działów wewnętrznych (Kontroling, Biura Ubezpieczeń, Aktuariat, Księgowość, Sprzedaż, Marketing)
    • Praca na dużych zbiorach danych w SQL, Excel

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego
    • Bardzo dobrej znajomości SQL (praca głównie z Microsoft SQL Server)
    • Biegłej znajomości MS Excel
    • Samodzielności w działaniu i wysokiej orientacji na cel
    • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych
    • Dobrej organizacji czasu pracy
    • Sumienności i dokładności
    • Umiejętności pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Wsparcie w okresie wdrożenia
    • Realne perspektywy rozwoju poprzez udział w innowacyjnych projektach i samodzielnych zadaniach
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i doskonalenia języka angielskiego
    • Pakiet socjalny, w postaci m.i.n Lux Med.-u, karty OK System, dofinansowania do wypoczynku
    • Przyjazną atmosferę i możliwość relaksu w specjalnie do tego przeznaczonym relax roomie (wyposażonym m.in. w piłkarzyki, fotel masujący, etc.)
    • Dobrą lokalizację pracy (Poznań, Nowe Miasto)

    Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych – Concordia Polska TUW, z siedzibą przy ul. Małachowskiego 10, 61-129 Poznań Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.