Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. raportowania biznesowego

AGRO Ubezpieczenia - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Rodziny Hiszpańskich 8

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów sprzedaży dla kanałów dystrybucji i produktów ubezpieczeniowych.

  • Przygotowywanie analiz sprzedaży i efektywności oraz prezentacji i wskazywanie obszarów do optymalizacji.

  • Przygotowywanie raportów realizacji planów sprzedaży.

  • Przygotowywanie raportów z realizacji konkursów i programów motywacyjnych dla Sieci Sprzedaży.

  • Sporządzanie baz umów ubezpieczeń podlegających odnowieniu oraz raportów odnowień.

Nasze wymagania

  • znajomości języka SQL, Visual Basic,

  • znajomości pakietu Office,

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i z podobnym zakresem obowiązków,

  • samodzielności, kreatywności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań.

To oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze i przyjaznym zespole

  • stałe wynagrodzenie

  • umowę o pracę

  • pracę w trybie hybrydowym.

O nas

AGRO Ubezpieczenia - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (AGRO TUW) to w 100% polska firma ubezpieczeniowa. Właścicielem Towarzystwa jest Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników (FSUSR). Ubezpieczyciel posiada kompleksową ofertę skierowaną zarówno do klienta indywidualnego jak i biznesowego. W sprzedaży dostępne są ubezpieczenia: komunikacyjne, domów i mieszkań, rolne, turystyczne oraz dla firm.