Oferta pracy

Specjalista ds. Raportowania ESG

InPost

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie zbierania danych z obszaru ESG w Grupie InPost (Polska i rynki zagraniczne)

  • Wsparcie wdrożenia ogólnogrupowego procesu zarządzania danymi (m.in. konsolidacja i przygotowanie do rocznej /kwartalnej sprawozdawczości)

  • Aktywny udział w procesie raportowania niefinansowego w zakresie ESG

  • Współpraca z pozostałymi działami Grupy i organizacjami/agencjami zewnętrznymi w zakresie projektów ESG

  • Opracowywanie analiz, raportów i rekomendacji w zakresie realizowanych projektów ESG

  • Współpracę z agencjami ratingowymi ESG.

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia w pracy w obszarze ESG bądź relacji inwestorskich w zakresie raportowania

  • Praktyczna znajomość narzędzi wykorzystywanych w raportowaniu ESG i trendów rynkowych w tym obszarze

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi z rodziny MS Office (Word, Excel), lekkie pióro

  • Doświadczenie w procesie budowania strategii ESG będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność prowadzenia projektów i pracy w interdyscyplinarnych zespołach projektowych

  • Zainteresowanie tematyką ESG

  • Wysokie umiejętności myślenia analitycznego i strategicznego

To oferujemy

  • Możliwość pracy hybrydowej dopasowanej do preferencji kandydata (biura: Warszawa i Kraków)

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach cross-organizacyjnych

  • Premie kwartalne adekwatne do osiąganych wyników

  • Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju w strukturach firmy

  • System kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej 😊)

  • Stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

  • Możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • Partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

InPost

Od lat podejmujemy kluczowe działania w wielu ważnych obszarach społeczno-środowiskowych. Wspieramy aktywność zawodową kobiet, osiągniecia sportowców, wdrażamy rozwiązania ograniczające emisję CO2, poprawiamy efektywność logistyczną. Stworzyliśmy kompleksową strategię Zrównoważonego Rozwoju po to, aby zapewnić strukturę ramową dla naszych działań i określić jasne cele na przyszłość.

Jeśli chcesz razem z nami tworzyć i rozwijać strategię ESG w Grupie InPost - porozmawiajmy!

Przewiń do profilu firmy