Oferta pracy

Specjalista ds. Raportowania Finansowego

Selena FM S.A.O firmie

  • Strzegomska 2/4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Selena FM S.A.

Strzegomska 2/4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności wypełniania pakietów konsolidacyjnych przez spółki należące do Grupy,

  • Weryfikacja wzajemnych transakcji pomiędzy spółkami w Grupie,

  • Udział w kalkulacji korekt konsolidacyjnych,

  • Udział w procesie konsolidacji sprawozdań finansowych Grupy,

  • Współpraca z powiązanymi spółkami polskimi i zagranicznymi,

  • Bieżąca kontrola oraz analiza danych z systemu finansowego,

  • Wdrażanie narzędzi i rozwiązań mających na celu usprawnienie procesu konsolidacji Grupy,

  • Wsparcie merytoryczne dla spółek zależnych,

  • Stała współpraca z działem księgowości i audytorem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu finansowym (preferowane kierunki: rachunkowość, audyt, finanse, controlling),

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w firmie audytorskiej lub w dziale księgowości/ finansowym przy sporządzaniu sprawozdań finansowych/ analiz finansowych,

  • Mile widziana praktyczna znajomość MSSF/MSR oraz analizy finansowej,

  • Praktyczna znajomość rachunkowości finansowej oraz wiedza z zakresu konsolidacji sprawozdań finansowych,

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Biegła znajomość MS Office (przede wszystkim programu Excel),

  • Znajomość systemów księgowych, narzędzi konsolidacyjnych będzie dodatkowym atutem,

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i wyciągania wniosków,

  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking rowerowy