Oferta pracy

Specjalista ds. raportowania i analiz/ Analityk

VULCAN sp. z o.o.

  • Wołowska 6, Psie Pole, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Wołowska 6

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów cyklicznych/zestawień oraz raportów ad hoc

  • wspomagających decyzje w Pionie Sprzedaży Bezpośredniej

  • analizowanie wyników i rekomendowanie kierunku zmian w obszarze pozyskiwania i

  • utrzymania klientów

  • wizualizacja wyników oraz dostosowywanie ich do potrzeb odbiorców biznesowych

  • automatyzacja procesów raportowania w celu wspierania Pionu Sprzedaży Bezpośredniej

  • współpraca z innymi pionami w celu zdefiniowania wymagań dotyczących raportów

  • analizowanie rynku i śledzenie pojawiających się trendów

  • standaryzacja raportowania przez zespół sprzedażowy

  • analiza potencjału sprzedażowego i wsparcie przy tworzeniu strategii promocji i sprzedaży

  • w Pionie Sprzedaży Bezpośredniej

  • opracowywanie raportów i analiz działań sprzedażowych/kampanii realizowanych w Pionie

  • Sprzedaży Bezpośredniej

  • mierzenie skuteczności podejmowanych działań sprzedażowych

  • analizowanie realizacji KPI przez zespół sprzedażowy (na podstawie danych w CRM)

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze analiz i raportowania,

  • zaawansowana znajomość MS Excel (PowerQuery, PowerPivot, modele danych)

  • znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych,

  • doświadczenia na stanowisku związanym z analizą wykorzystującą narzędzia BI (analiza

  • danych w obszarze sprzedaży będzie dodatkowym atutem),

  • praktyczne doświadczenie w pracy na dużych zbiorach danych i optymalizacji obliczeń/zapytań,

  • zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków z danych,

  • dobra organizacja pracy i samodyscyplina w planowaniu i realizowaniu zadań,

  • pasja do pracy z danymi, ich analiza oraz poszukiwanie w nich odpowiedzi na postawione pytania

  • doświadczenie w sprzedaży lub współpracy z zespołami sprzedażowymi (będzie dodatkowym atutem)

Mile widziane

  • programowanie w R i Python

To oferujemy

  • możliwość stworzenia nowej perspektywy tego stanowiska

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • szkolenia rozwijające kompetencje

  • premię roczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

spotkanie z HR i dyrektorem pionu

2

spotkanie z członkiem zarządu