Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds Raportowania i Analiz Biznesowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. RAPORTOWANIA I ANALIZ BIZNESOWYCH
    Lokalizacja: Warszawa

    Umowa na zastępstwo
    Opis stanowiska:
    • Odpowiedzialność za dostarczenie informacji zarządczej do Zarządu Spółki, Managerów i pracowników wszystkich działów
    • Odpowiedzialność za przygotowanie oraz dystrybucję cyklicznych raportów dotyczących działalności firmy dla wszystkich wspieranych przez zespół działów Spółki
    • Udzielanie bieżącego wsparcia wszystkim departamentom Spółki w zakresie raportowania i analiz AdHoc
    • Analiza procesów raportowych oraz sugerowanie i wdrażanie zmian optymalizacyjnych
    • Przekazywanie konstruktywnej informacji zwrotnej pracownikom w obszarze raportów oraz KPI
    • Współtworzenie i zbieranie wymagań, opiniowanie, wskazywanie możliwości oraz sugerowanie optymalnych sposobów osiągnięcia oczekiwanego rezultatu
    • Planowanie i prowadzenie działań komunikacyjnych w zakresie procesów raportowych
    • Merytoryczna analiza, przygotowanie i implementacja zmian w formie procesów bazodanowych oraz nowych narzędzi Business Intelligence w mechanizmach raportowych. Dbałość o spójność danych i poprawność dokonywanych zmian
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe: informatyka, matematyka lub pokrewne
    • 4 letnie doświadczenie w pracy z bazami danych oraz platformami klasy Business Intelligence
    • Biegła znajomość SQL/T-SQL
    • Umiejętność tworzenia raportów w technologii Microsoft (Reporting Services, OLAP)
    • Znajomość VBA, VBA Script, C# lub innego języka obiektowego
    • Rozwinięte zdolności analityczne
    • Inicjatywa, kreatywność, dokładność i efektywność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziana znajomość Microsoft Power BI (PowerPivot, PowerView), lub innych platform BI: SAP Bussines Objects/Crystal Reports, Tableau, QlikView, Tibco lub podobne
    • Doświadczenie w pracy w dużej instytucji
    Oferujemy:
    • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych pracowników jest z nami od ponad 5 lat
    • Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy i ciekawe programy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
    • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna)
    • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)
    • Promocję indywidualnych talentów – w kraju i w 9 zagranicznych oddziałach firmy
    • Możliwość udziału w realizacji ambitnych projektów, o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
    • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników

    opisopis