Specjalista ds. raportowania i analiz danych BI

Holding1

Holding1

Puszkarska 7f

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i dostarczanie informacji zarządczej poprzez dedykowane narzędzia raportowe BI.

  • Zarządzanie architekturą danych i modelami danych.

  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań raportowych, analitycznych i wizualnych:

  • Typowe zadania projektowe obejmują manipulacje i transformacje danych,

  • Projektowanie i tworzenie raportów analitycznych, wizualizacji z wykorzystaniem narzędzi BI,

  • Utrzymanie i rozwój już istniejących raportów oraz struktur danych,

  • Analiza ad-hoc, identyfikacja i naprawa potencjalnych błędów,

  • Inicjowanie pomysłów celem usprawnienia pracy w obszarze zarządzania danymi i ich prezentacji.

  • Współpraca z innymi jednostkami, komórkami organizacyjnymi w zakresie definiowania wymagań dla raportów i analiz.

  • Zarządzania architekturą i jakością danych oraz udostępniania informacji zarządczej.

  • Udział w definiowaniu strategii rozwoju raportowania/BI.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w zakresie analizie danych lub raportowaniu BI.

  • Znajomość budowy Hurtowni Danych.

  • Praktyczna znajomość systemów Business Intelligence (Power BI lub Tableau).

  • Wiedza w zakresie SQL na poziomie minimum średniozaawansowanym,

  • Dobra znajomość Microsoft Excel.

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność przekładania oczekiwań na rozwiązania raportowo-wizualne.

Mile widziane

Ponadto, jeśli…

• Potrafisz samodzielne i rzetelnie realizować zadania

• Inicjować, kreować nowe pomysły, potrafisz znajdować rozwiązania

• Zwracasz uwagę na jakość wykonywanej przez Ciebie pracy

• Czerpiesz energię z pracy w zespole

To jesteś tą osobą, której poszukujemy.

Niezwykle ważna dla nas będzie Twoja otwartość na poznanie nowych systemów, zaangażowanie, chęć i determinacja do zdobywania wiedzy oraz zdolność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport, dostęp do platformy do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego i inne)

  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Oferujemy zniżki na produkty i usługi Holding1

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Holding1

Na pewno nas znasz.

Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Ponad 30 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w kilku branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego, a także w obszarze innowacji technologicznych.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.

W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Przewiń do profilu firmy