Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Raportowania i Analiz - Kontroling Operacyjny

CTDIO firmie

  • Warszawa (okolice), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CTDI POLAND TO:

  • Największy w Europie oddział amerykańskiej firmy CTDI 14 000 Pracowników na świecie,  100 lokalizacje w 22 krajach na wszystkich kontynentach.
  • Zatrudniamy w Polsce ponad 1000 osób w nowoczesnym centrum serwisowym o powierzchni 15 000 m2.
  • Firma o rozwiniętych kompetencjach technicznych – uprawnienia do napraw na najwyższym poziomie akredytacji (z naprawami płyt głównych włącznie).
  • Twórca innowacyjnych rozwiązań technologicznych z własnym działem R&D.
  • Największy w Polsce autoryzowany serwis zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych, obecny na rynku od 2000 roku.
  • Partner biznesowy znanych światowych Producentów, takich jak Samsung, HTC, Motorola Solutions, Nokia, Lenovo, Sony.

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sękocin Stary pod Warszawą

Zadania:

  • Opieka nad podległym obszarem biznesowym w zakresie raportowania i efektywności biznesu
  • Przygotowywanie bieżących raportów i analiz

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość Microsoft SQL
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel)
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego – pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zdolności do efektywnej komunikacji i pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • Pracę w Sękocinie Starym w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnych technologii
  • Realną możliwość budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta Multisport, platforma do nauki języków, świadczenia z ZFŚS)
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

Uprzejmie informujemy, że pierwszym etapem rekrutacji będzie praktyczny test przy komputerze z użyciem Microsoft SQL.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Aplikacje sprawdzamy na bieżąco. Osoby spełniające kryteria rekrutacji dostaną od nas odpowiedź w ciągu 2 tygodni od przesłania zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014 r. Poz.1182, ze zm.)"

Ogłoszenie archiwalne