Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. raportowania i analiz

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 18.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. spółka z Grupy Nokia, zajmująca się projektowaniem oraz budową światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej, poszukuje:

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis Stanowiska:

    Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie rozliczenia wydatków w projektach realizowanych z dofinansowaniem z Unii Europejskiej. Weryfikację kompletności dokumentów, ich zgodności z wymogami instytucji zarządzających środkami UE. Analizę i prezentację zgromadzonych danych, tworzenie raportów, obserwowanie trendów oraz przekazywanie kluczowych wniosków z analizy, które pełnią funkcję informacyjną dla kierownictwa i wspierają proces decyzyjny.

     Główne obowiązki:

    • Ewidencja faktur, zamówień i rozliczenia w podziale na poszczególne obszary i źródła finansowania obejmujące wszystkie wydatki finansowe w projekcie: zaopatrzenie materiałowe, zakup usług, opłaty administracyjne,
    • Rozliczanie poniesionych wydatków w podziale na kategorie kosztowe ujęte we wniosku o dofinansowanie,
    • Kontrola merytoryczna i finansowa dokumentów księgowych w celu identyfikacji ewentualnych nieprawidłowości i ich korekta,
    • Wsparcie procesu raportowego zgodnie z wytycznymi zawartymi w umowie z Instytucją Pośredniczącą,
    • Gromadzenie, udoskonalenie i wykorzystywanie prezentowania danych z wielu źródeł i opracowanie metod raportowania w celu zwiększenia przejrzystości przedstawianego statusu programu,
    • Przegląd raportów, analiza pod kątem wyodrębnienia kluczowych informacji i wniosków oraz przedstawienie ich kierownictwu,
    • Opracowywanie procesów dotyczących obszaru finansowego.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok, (mile widziane w branży budowlanej/telekomunikacyjnej lub związane z projektami współfinansowanymi ze środków Unii Europejskiej),
    • Biegła znajomość programów MS Office (szczególny nacisk Excel),
    • Język angielski na poziomie B2,
    • Umiejętność analitycznego myślenia,
    • Komunikatywność,
    • Elastyczność i otwartość na zmiany,
    • Zdolność sprawnego realizowania wielu zadań, ustalania priorytetów,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe,
    • Pracę w zgranym, otwartym i kreatywnym zespole,
    • Dostęp do aut poolowych,
    • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy.

    Administratorem danych jest Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Łódź 90-057, Sienkiewicza 85/87. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.