Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Raportowania i Analiz Operacyjnych

AWEX

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Generowanie, analiza raportów na potrzeby operacyjne Działów Handlowych/ Logistycznych/ Produkcyjnych – cyklicznych, jednorazowych, ad-hoc i innych;

  • Przygotowywanie materiałów zarządczych (raportów i prezentacji biznesowych);

  • Optymalizacja i automatyzacja procesów raportowania i zbierania danych operacyjnych;

  • Tworzenie i aktualizacja narzędzi wspierających obszary biznesowe (arkusze kalkulacyjne, konfiguratory itp.).

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint), umiejętności tworzenia zapytań w SQL – warunek konieczny

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów na kierunkach technicznych;

  • Mile widziana znajomość VBA;

  • Znajomości zasad, metod i narzędzi wspierających analizę danych;

  • wysoko rozwinięte kompetencje analityczne i umiejętność logicznego myślenia;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • zaangażowanie, kreatywność i inicjatywa w działaniu;

  • dobre poczucie humoru.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Przyjazne, stabilne i profesjonalne środowisko pracy;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego w Firmie która jest liderem w branży;

  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Firmy;

  • Możliwość rozwoju kompetencji własnych w zakresie związanym z zajmowanym stanowiskiem;

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kompetencje związane z wykonywanymi obowiązkami.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

AWEX

AWEX – to Lider wśród producentów systemów bezpieczeństwa, a wytwarzane w Polsce systemy oświetlenia awaryjnego oraz systemy sygnalizacji pożaru są produktami cenionymi zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Firma realizuje od lat misję profesjonalnego i świadomego producenta urządzeń w swojej branży. Opiera się na zaawansowanych technologiach i autorskich rozwiązaniach z branży oświetleniowej i elektrotechnicznej.

Przewiń do profilu firmy