Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Raportowania i Analiz Szkodowych

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.O firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • raportowanie oraz analiza i wizualizacja danych,
  • automatyzacja procesów analitycznych,
  • współpraca z innymi departamentami w zakresie analizy danych,
  • rekomendowanie rozwiązań na podstawie analiz wyników.

Nasze wymagania

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne oraz chęć rozwoju w obszarze analizy danych,
  • znasz podstawy SQL oraz pakiet MS Office – w szczególności Excel oraz Power Point,
  • jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną oraz wykazujesz proaktywną postawę,
  • bardzo dobrze organizujesz swoją pracę.

Mile widziane

  • znajomość VBA, MS Access, Power BI,
  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy hybrydowej – decyzja należy do Ciebie, konieczność wizyty w biurze około (2 razy w miesiącu ) (nasze biuro mieści się w Warszawie przy ulicy Postępu 15),
  • świadczenia dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, kartę Mulitsport na preferencyjnych warunkach, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników,
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

Specjalista ds. Raportowania i Analiz Szkodowych, Toruń