Oferta pracy

Specjalista ds. Raportowania i Analiz

Ruch S.A.O firmie

Ruch S.A.

Annopol 17a

Warszawa

Jesteśmy firmą ze 100-letnią tradycją i jednym z największych dystrybutorów prasy w Polsce. Oferujemy m.in. usługę Paczka w Ruchu, płatność rachunków czy usługi finansowe. Posiadamy 1800 punktów sprzedaży, 15 400 punktów partnerskich, miesięcznie obsługujemy ponad 6 milionów Klientów i regularnie dostarczamy prasę do ponad 20 000 punktów.

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Annopol 17A, Warszawa

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie raportów oraz analiz ilościowo-jakościowych na potrzeby usług logistycznych i kurierskich
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz ilościowo-jakościowych na potrzeby działalności e-commerce
  • Kreowanie oraz usprawnianie procesów raportowania i analiz w zakresie usług kurierskich i logistycznych
  • Monitoring KPI w zakresie usług kurierskich i logistycznych
  • Zarządzanie katalogiem raportów oraz analiz, cyklicznych oraz ad-hoc, w obszarze merytorycznym Działu
  • Wizualizacja danych ilościowych i jakościowych oraz wniosków z przeprowadzonych analiz

Wymagania:

  • Komunikatywność, otwartość i nastawienie na współpracę
  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetyzacji zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków z analiz liczbowych
  • Umiejętność analizy informacji i dostosowywania rozwiązań do wymagań biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel z VBA)
  • Dobra znajomość MS SQL
  • Dodatkowymi atutami będą: znajomość procesów kurierskich i logistycznych oraz branży e-commerce

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta sportowa, prywatne ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do wakacji)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy