Oferta pracy

Specjalista ds. Raportowania i Analiz

UPC PolskaO firmie

UPC Polska

aleja "Solidarności" 171

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie danych i przygotowywanie raportów na potrzeby programów inwestycyjnych w sieć telekomunikacyjną i kadry managerskiej

  • Dbanie o jakość i aktualność danych w narzędziach i raportach

  • Analiza danych dotyczących procesów budowy sieci, wyciąganie wniosków

  • Monitorowanie ryzyka i sygnalizowanie odstępstw od założeń początkowych

  • Budowanie i rozwój raportów oraz narzędzi raportowania i analiz

  • Automatyzacja procesów przetwarzania i raportowania danych

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie z analizy i raportowania danych

  • Doświadczenie w pracy z danymi finansowymi

  • Zdolności analityczne, chęć szukania połączeń przyczynowo-skutkowych

  • Biegłość w Excelu, znajomość innych narzędzi bazodanowych i raportowych

  • Znajomość j. angielskiego (przygotowywanie raportów, komunikacja werbalna)

  • Jesteś osobą doskonale zorganizowaną i nastawioną na realizację celów

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w strukturach jednej ze spółek grupy Liberty Global, w której skład wchodzi UPC Polska

  • Pracę w dynamicznej i technologicznej branży, gdzie dużo się dzieje

  • Udział w tworzeniu nowych procesów raportowania i analizy danych

  • Wpływ na używane narzędzia i sposoby pracy

  • Umowę o pracę

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy