Oferta pracy

Specjalista ds. Raportowania i Analiz Windykacyjnych

Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

  • Grzybowska 78, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Grzybowska 78

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące analizowanie i monitorowanie portfela windykacyjnego, procesów oraz narzędzi restrukturyzacji i windykacji, inicjowanie zmian prowadzących do podniesienia ich efektywności

  • Przygotowywanie cyklicznych zestawień i raportów na żądanie, także raportów i zestawień tzw. Ad Hoc oraz rekomendacje dot. nowych raportów.

  • Przygotowywanie danych do analiz oraz dokonywanie analiz

  • Konsolidowanie raportów i zestawień

  • Identyfikowanie zmian prowadzących do zwiększenia efektywności procesów

  • Współpraca z innymi jednostkami w celu efektywnego monitorowania i zarządzania jakością portfela windykacyjnego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku ekonomicznym, matematycznym lub pokrewnym

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność formułowania wniosków

  • Dobra znajomość języka SQL oraz pakietu MS Office

  • Dobra znajomość SAS

  • Zdolność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków oraz prezentacji wyników

  • Samodzielność w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów

  • Wytrwałość w dążeniu do celu

  • Umiejętność współpracy i orientacja na rozwiązywanie problemów

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej instytucji finansowej

  • Rozbudowany pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce, powstały w wyniku przekształcenia Raiffeisen Bank Polska S.A., zajmuje się przede wszystkim obsługą walutowych kredytów i pożyczek hipotecznych.

Przewiń do profilu firmy