Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. raportowania i analiz windykacyjnych

DEBT RECOVERY sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło
  • Pełny etat
  • Specjalista

Debt Recovery sp. z o.o. zarządza portfelami wierzytelności detalicznych zakupionymi na własny rachunek. Firma świadczy także usługi serwisowania portfeli należności zarówno na etapie windykacji polubownej jak i w procesie sądowego dochodzenia roszczeń.

Twoje zadania

  • analizowanie i monitorowanie portfela windykacyjnego, procesów oraz narzędzi restrukturyzacji i windykacji, inicjowanie zmian prowadzących do podniesienia ich efektywności,
  • przygotowywanie cyklicznych raportów na potrzeby poszczególnych jednostek organizacyjnych,
  • wspieranie rozwoju narzędzi raportowania,
  • cykliczne raportowanie na potrzeby biznesu,
  • współpraca z innymi jednostkami w celu efektywnego monitorowania i zarządzania jakością portfela windykacyjnego,

Kogo szukamy

Gotowych do stania się członkiem naszego Zespołu ludzi, którzy:

  • posiadają wykształcenie wyższe lub są w trakcie studiów na kierunku ekonomicznym, matematycznym lub pokrewnym
  • posiadają doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • posiadają wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność formułowania wniosków
  • posiadają biegłą zaawansowaną znajomość MS EXCEL i przynajmniej podstawową znajomość języka SQL
  • potrafią w ciekawy sposób prezentować wyniki i wnioski płynące z analizowanych danych
  • są dokładni i zaangażowani a przy tym samodzielni w działaniu
  • lubią i cenią sobie pracę zespołową,
  • potrafią i chcą budować relacje oparte na współpracy, szacunku i otwartości,
  • są dokładni i zaangażowani,

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenie,
  • jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego
  • młody zespół, dbający o atmosferę na co dzień - wspieramy się w swoich działaniach

Ogłoszenie archiwalne