Specjalista ds. Raportowania i Analiz

  • Wrocław, dolnośląskie
  • plac Orląt Lwowskich 1, 53-605 Wrocław, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 12.09.2019
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 12.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania i wyzwania na stanowisku:

    • przygotowywanie raportów na potrzeby organizacji przy zastosowaniu SQL Server Management Studio oraz MS Excel
    • kontrolowanie spójności danych i dostosowywanie do zmian organizacyjnych
    • opracowywanie szablonów raportów przy użyciu MS SQL Server Report Builder
    • przygotowywanie prezentacji opierających się na tworzonych raportach
    • tworzenie dokumentacji do realizowanych zadań
    • analiza i weryfikacja przetwarzanych danych pochodzących z różnych źródeł
    • administracja zawartością zasobów przechowujących informacje na potrzeby Sieci Sprzedaży

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego kierunkowego: Informatyka, Ekonomia lub Matematyka
    • bardzo dobrej znajomości Excel i Word MS Office
    • praktycznej znajomości SQL
    • umiejętność programowania w VBA będzie dodatkowym atutem
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • średnio-zaawansowanej znajomości aplikacji bazodanowych
    • zdolności analitycznych
    • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • profesjonalny system szkoleń
    • opiekę medyczną
    • pakiet sportowo-rekreacyjny
    bottom1

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV za pomocą aplikacji on-line.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

    EFL Finance
    bottom