Oferta pracy

Specjalista ds. Raportowania i Hurtowni Danych

Kredyt Inkaso S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa Kapitałowa Kredyt Inkaso od lat należy do ścisłej czołówki firm zarządzających wierzytelnościami na rynkach finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Tę pozycję wypracowaliśmy i utrzymujemy profesjonalizmem połączonym z fachowym doradztwem. W zakresie swojej działalności współpracujemy z czołowymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz podmiotami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Naszym największym kapitałem jest Zespół! Nasi pracownicy, to osoby z różnorodnymi kompetencjami, umiejętnościami i pasjami, to dzięki nim tak dynamicznie się rozwijamy, realizujemy naszą strategię, osiągamy założone cele.

Spółka obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Podstawowe zadania:

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i zestawień
  • Przygotowywanie raportów na żądanie (ad hoc)
  • Automatyzacja procesów raportowania
  • Utrzymanie i rozwój Hurtowni Danych i DataMartów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz umiejętności interpretacji i prezentacji danych
  • Dobra znajomość języka SQL i chęć dalszej nauki
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Podstawowa znajomość Reporting Services
  • Mile widziana znajomość Power BI

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, należącej do liderów w swojej branży
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatny pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy