Oferta pracy

Specjalista ds. Raportowania i Planowania Finansowego

Hortex Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i obdarzonych największym zaufaniem polskich marek. Mamy pozycję lidera w kategorii mrożonych warzyw i owoców oraz bardzo silną pozycję w kategorii soków, nektarów i napojów niegazowanych w Polsce. O zaufaniu, jakim darzą nas konsumenci świadczy nie tylko nasza wysoka pozycja rynkowa, ale także nasze liczne nagrody, którymi zostaliśmy uhonorowani, np.: Marka Godna Zaufania, Produkt Roku, Perła Polskiej Gospodarki oraz Superbrands. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Hortex Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatek/tów na stanowisko:

Specjalista ds. Raportowania
i Planowania Finansowego

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za konsolidację, przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnych z MSSF oraz współpracę z audytorem, w tym:
    • aktualizacja narzędzi
    • nadzór nad planem kont dla grupy kapitałowej
    • stworzenie grupowej polityki rachunkowości
    • przekazywanie danych skonsolidowanych do wskazanych podmiotów
  • Śledzenie na bieżąco zmian w regulacjach MSSF, Ustawy o rachunkowości i innych przepisów dotyczących rachunkowości
  • Wdrażanie zmian dotyczących polityki rachunkowości w podmiotach objętych konsolidacją
  • Ocena transakcji gospodarczych pod kątem zgodności z MSSF
  • Udział w procesie definiowania narzędzi do planowania finansowego:
    • planowanie bilansu i cash flow
    • planowanie strategiczne
    • ocena projektów inwestycyjnych oraz inicjatyw strategicznych
    • ocena inicjatyw biznesowych
    • udział w planowaniu bilansu, cash flow, analiza odchyleń, wsparcie analityczne do oceny projektów i inicjatyw
  • Aktywny udział w procesie tworzenia narzędzi i procedur kontroli wewnętrznych
  • Podejmowanie działań weryfikujących poprawność danych finansowych (weryfikacja zapisów w księgach rachunkowych, analiza umów, modyfikacje planu kont)
  • Wsparcie analityczne w mechanizmach kalkulacji cen transferowych
  • Raportowanie i analizowanie danych finansowych na potrzeby zarządu, instytucji finansowych, udziałowców
  • Odpowiedzialność za raportowanie do banków, w tym kalkulacje wskaźników finansowych

Aplikuj, jeżeli:

  • Jesteś otwarty/a na pracę w dynamicznym środowisku i twoją pasją jest praca twórcza
  • Masz min. 3-letnie doświadczenie zawodowe związane z rachunkowością, sprawozdawczością finansową i analizami (preferowane doświadczenie w Big4)
  • Biegle obsługujesz Excel
  • Posiadasz lub jesteś w trakcie zdobywania uprawnień ACCA/Biegłego rewidenta/ CIMA
  • Posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności organizacji pracy, predyspozycje zarządcze oraz umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z dużymi tradycjami, która dynamicznie się rozwija
  • Realny udział w rozwoju biznesu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Wysoki stopień autonomii w ramach swojego stanowiska
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie pasjonatów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy