Oferta pracy

Specjalista ds. raportowania i rozliczeń

epruf s.a.O firmie

  • Zbąszyńska 3, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

epruf s.a.

Zbąszyńska 3

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa produktów oraz realizacja rozliczenia z kontrahentami- od wprowadzania danych do systemu, raportowania po przekazanie dokumentów księgowych, w tym:

  • • Ustawianie parametrów produktu w systemach wewnętrznych

  • • Przygotowanie i obsługa raportów (dzienne, miesięczne, kwartalne)

  • • Przygotowanie danych i koordynowanie procesu wystawienia dokumentów księgowych

  • • Komunikacja z firmą świadczącą usługi finansowo-księgowe (m.in. potwierdzanie przychodów, , analiza należności, zlecanie przelewów)

  • • Bieżący kontakt z kontrahentami dotyczący rozliczeń

Nasze wymagania

  • Posiada doświadczenie na podobnym stanowisku (rozliczenia kontrahentów, raportowanie danych finansowych),

  • Zna pakiet MS Office- potrafi łączyć dane z wielu plików/arkuszy, wykorzystywać makra w Excelu, (mile widziane VBA),

  • Potrafi wyciągnąć dane ze źródłowych baz danych (znajomość SQL),

  • Nie nudzą go codzienne raporty (terminowość) i wyciąganie danych,

  • Umiejętnie wykorzystuje wiedzę innych specjalistów – komunikacja z księgowością, działem IT,

  • Podejmując różnorodne wyzwania i projekty optymalizacyjne,

  • Cechuje się dokładnością, rzetelnością i skrupulatnością. Lubi jak zgadza się co do grosza.

  • Umiejętność sprawnej komunikacji-moja dewiza to:nie odpuszczę dopóki nie załatwię tematu do końca” 😊

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość łączenia pracy zdalnej z pracą na miejscu

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • możliwość dalszego rozwoju,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • prywatne ubezpieczenie lekowe - 80% dofinansowania do zakupu leków na receptę,

  • platformę wyboru benefitów My Benefit

  • niespodzianki od Zespołu Szczęścia

  • pyszną kawę z ekspresu :)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • opieka medyczna (unikalny program PULS)

  • ubezpieczenie lekowe

  • platforma wyboru benefitów

  • zgrany, różnorodny zespół

  • dofinansowanie do kursów języka angielskiego

  • rabaty do sklepów internetowych spółek Pelion

  • elastyczne godziny pracy (możliwość pracy zdalnej)

  • przejrzyste zasady (działamy w oparciu o wartości firmy)

  • eventy organizowane przez Zespół Szczęścia

  • restauracja pracownicza

epruf s.a.

epruf s.a. to integrator rynku zdrowotnego. Tworzymy nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają pacjentom dostęp do opieki zdrowotnej, wspierają w budowaniu zdrowych nawyków oraz zmniejszają wydatki na leki. Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce. Należymy do Pelion S.A. – największej grupy kapitałowej w obszarze ochrony zdrowia

Przewiń do profilu firmy