Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Raportowania

Grupa Azoty Polyolefins S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Police, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W samym centrum Europy, Grupa Azoty Polyolefins, spółka należąca do lidera rynku chemicznego –Grupy Kapitałowej Grupa Azoty – realizuje projekt „Polimery Police”, jedną z największych inwestycji chemicznych w Polsce. W rezultacie powstanie zintegrowany kompleks (PDH-PP) zdolny produkować do 437 tys. ton polipropylenu rocznie – jednego z najbardziej powszechnych i przyjaznych środowisku tworzyw sztucznych. Już teraz dołącz do naszego zespołu i zmieniaj oblicze polskiej chemii.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sporządzanie analiz, raportów zarządczych oraz prezentacji dla kierownictwa wyższego szczebla i do organów nadzoru finansowego (zarówno regularne jak i na żądanie),
  • Zarządzanie repozytorium dokumentów i produktów projektowych z perspektywy zgodności z procesem,
  • Współpracą z innymi zespołami (kontrolling, księgowość, zakupy), aby zapewnić poprawność danych dla raportowania,
  • Monitorowanie rejestrów ryzyk, zagadnień i problemów, kontrola realizacji planów działań i mitygacji przez Kierowników Projektów,
  • Kontrola jakości i wiarygodności danych w systemach raportowych dotyczących obszaru zarządzania projektami, w szczególności danych finansowych, realizacji harmonogramu oraz ryzyk,
  • Aktualizacja statusów projektów w narzędziach informatycznych,
  • Weryfikacja raportów postępów prac w projektach przygotowywanych przez Kierowników,
  • Organizacja przeglądów poprojektowych oraz wyciąganie wniosków z realizacji projektów,
  • Analizowanie zagrożeń oraz przyczyn występowania kolizji lub opóźnień realizacyjnych,
  • Opiniowanie raportów z realizacji projektów,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, administracyjne, informatyczne lub finansowe,
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i pracy w dynamicznym środowisku,
  • Dociekliwość oraz skuteczność w weryfikacji pozyskiwanych informacji,
  • Samodzielność wykonywania powierzonych zadań,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość zasad oraz metodyk zarządzania projektami – mile widziana,
  • Umiejętność tworzenia harmonogramów - mile widziana,

OFERUJEMY:

  • Pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce,
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku),
  • System premii kwartalnych,
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji,
Szanowny Kandydacie,

aplikując na stanowisko pracy wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. zgodnie z warunkami przedstawionymi poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym obejmującym dane przekraczające wymagania zawarte w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym obejmujące dane przekraczające wymagania zawarte w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że moje dane osobowe mogą być przechowywane przez okres do wskazany w Klauzuli informacyjnej.

W przypadku gdy w zgłoszeniu swojej aplikacji zawarłem/ zawarłam dane osobowe szczególnych kategorii (w myśl art.9 ust.1) wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, w celu tej oraz przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne