Oferta pracy

Specjalista ds. Raportowania (PowerBI / Cognos)

SALES HR

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • SQL

  • ETL

O projekcie

Twój przyszły zespół skupia się głównie na wspieraniu kierownictwa Firmy w procesie podejmowania decyzji biznesowych poprzez dostarczanie wysokiej jakości raportów i analiz ad hoc w obszarach Finansów i Sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników końcowych (pracownicy Firmy)

  • Tworzenie i utrzymywanie dashboardów i modeli danych PowerBI

  • Raportowanie i analiza danych

  • Rozwój/utrzymanie raportów Cognos

  • Administracja danymi i systemem (konfiguracja, zmiany ustawień, obsługa zapytań użytkowników)

  • Radzenie sobie z bardziej złożonymi zadaniami i nierutynową konserwacją danych

  • Administracja i testowanie systemu, utrzymanie danych

  • Codzienna współpraca z innymi zespołami (projekty wymagające zmian w modelach danych, pozyskiwanie nowych danych)

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz 2-4 lata praktycznego doświadczenia w analizie biznesowej, w tym opracowywaniu, utrzymywaniu lub modelowaniu raportów

  • Posiadasz solidne doświadczenie z IBM Cognos (Report Studio, Query Studio), MS Power BI, Tableau lub innym równoważnym narzędziem BI

  • Znasz koncepcje i technologie baz danych, w tym hurtowni danych, SQL, ETL itp.

  • Masz doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym (B2 lub wyższy)

Pracodawca oferuje

  • Otwartość na oczekiwania finansowe kandydatów

  • 100% pracy zdalnej z incydentalnym przyjazdem do biura (max 1dzień w miesiącu)

  • Pracę w jednej z największych światowych korporacji

  • Bardzo bogaty pakiet benefitów

  • Możliwość rozwijania i poszerzania umiejętności technicznych

  • Realne możliwości rozwoju i awansu

  • Możliwość pracy nad rozwojem systemów

  • Doskonałe portfolio szkoleń – lokalnych i międzynarodowych

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej