Oferta pracy

Specjalista ds. Raportowania

Apsys Polska S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby klienta wewnętrznego i zewnętrznego w środowisku Excel z wykorzystaniem danych z zewnętrznych systemów,

  • Aktywny udział w procesie budżetowania,

  • Kontrola realizacji budżetu, analiza rozbieżności,

  • Organizacja współpracy pomiędzy działami,

  • Efektywne wykorzystanie narzędzi zarządczych,

  • Tworzenie raportów ad hoc.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia licencjackie lub magisterskie, kierunkowe (finanse, bankowość, ekonomia, nauki ścisłe),

  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku w analizie finansowej lub w controllingu,

  • Doświadczenie w pracy w centrum handlowym będzie dodatkowym atutem,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Biegłość w programie Excel i środowisku informatycznym,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i dokonywania syntez.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Super atmosfera w pracy

  • Kompleksowy program onboardingu i wsparcie Działu HR

APSYS  - międzynarodowy deweloper, zarządca i inwestor, lider rynku zarządzający największym w Polsce portfelem centrów handlowych.

Przewiń do profilu firmy