Specjalista ds. Raportowania / Reporting Specialist

  • Goleniów, Szczecin, Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.09.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 17.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ingram Micro Commerce & Fulfillment jest wiodącym dostawcą usług dla branży e-commerce na terenie całej Europy, w tym szytych na miarę, kompleksowych, wielokanałowych rozwiązań logistycznych i dystrybucyjnych B2C / B2B.

    Największy udział w portfolio klientów Ingram Micro mają branże modowa, home & living, kosmetyczna oraz elektroniczna. Firma oferuje szeroki zakres zintegrowanych, innowacyjnych rozwiązań fulfilment, wspierających procesy sprzedażowe.

    Aktualnie, w związku z otwarciem nowej inwestycji w Goleniowie, dla jednej z większych grup modowych w Europie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Posiadasz umiejętności analityczne i doskonałą znajomość Data Mining Query (SQL / Excel / Access)? Lubisz liczby, formuły i raportowanie? Jesteś na etapie poszukiwania nowych wyzwań zawodowych? Jeśli tak, mamy dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę pracy! Jako Specjalista ds. Raportowania będziesz odpowiedzialny za tworzenie raportów operacyjnych, raportów SLA, kontrolnych i definiowanie kluczowych wskaźników wydajności w obszarze logistyki magazynowej B2C | B2B. Będziesz także mieć możliwość współpracy z kilkoma kluczowymi działami w firmie oraz bezpośrednio z klientem, będziesz aktywnie brać udział w ciekawym projekcie o zasięgu międzynarodowym, licznych szkoleniach w naszych oddziałach w Polsce i za granicą.

    Obowiązki:

    • Opracowywanie cyklicznych oraz ad hoc zestawień i raportów z obszaru operacyjnego,
    • Zapewnienie prawidłowości, jakości i terminowości w zakresie przygotowywanych danych i raportów,
    • Przygotowywanie danych do analizy procesów,
    • Obsługa i aktualizacja baz danych,
    • Współpraca z innymi działami w zakresie pozyskiwania i dostarczania danych,
    • Automatyzacja i optymalizacja narzędzi oraz standaryzacja istniejących procesów raportowania,
    • Przygotowywanie prezentacji na podstawie przygotowanych danych, wizualizacja wyników oraz interpretacja danych,
    • Udział w projektach prowadzonych z klientem (Sprinty).

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, idealnie w obszarze Data Mining Query | DB | Raportowanie,
    • Minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze raportowania, idealnie w zakresie logistyki magazynowej,
    • Wysokie umiejętności analityczne,
    • Komunikatywna znajomość Języka Angielskiego,
    • Otwartość i komunikatywność, umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z pracownikami i z klientem,
    • Doświadczenie w pracy z pakietem MS Office, w szczególności MS Excel, MS Power Point,
    • Mile widziana znajomość VBA, data base query, narzędzi Business Intelligence,
    • Znajomość oprogramowania, takiego jak Kronos i / lub Knapp, będzie mile widziana,
    • Znajomość Power BI będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej i prężnie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,
    • Pracę w dynamicznym środowisku oraz możliwość bezpośredniej współpracy z Klientem z branży fashion,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Elastyczność związana z czasem pracy,
    • Bogaty pakiet benefitów socjalnych (m.in. rozszerzony pakiet opieki medycznej, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, bezpłatny transport, pyszne dofinansowane posiłki),
    • Możliwość uczestnictwa w tworzeniu procedur i standardów dla nowopowstałego oddziału,
    • Miłą i przyjazną atmosferę pracy, wśród osób będących pasjonatami w swoich dziedzinach,
    • Możliwość realizowania swoich pomysłów, dzięki szybkiemu i krótkiemu procesowi decyzyjnemu.
    Jestes zainteresowany?
    Złóż swoją aplikację w języku angielskim klikając w przycisk "Aplikuj".
    Czekamy na Twoją aplikację!

    Więcej informacji możesz znaleźć na stronie internetowej: www.fc-east.pl

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych."

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.