Specjalista ds. raportowania w Contact Center

CUK Ubezpieczenia

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Jira

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i obsługa techniczna systemu telefonicznego naszego Contact Center

  • Tworzenie nowych funkcjonalności i utrzymywanie istniejących rozwiązań

  • Integracja systemu z innymi narzędziami firmowymi

  • Proponowanie odpowiednich rozwiązań technologicznych dostosowanych do potrzeb Contact Center

  • Raportowanie pracy Contact Center, analiza raportów oraz rekomendowanie rozwiązań

  • Zarządzanie ruchem leadów

  • Wsparcie IT bezpośrednio w Contact Center

  • Wdrażanie nowego pracownika w pracę administrowanego systemu

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Excela oraz Office 365 + Teams

  • Znajomość specyfiki pracy Contact Center/ doświadczenie w Call Center

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku pokrewnym (wsparcie IT, raportowanie, analiza)

  • Wykształcenie min. średnie/w trakcie studiów (kierunek informatyka lub pokrewne)

  • Samodzielność, kreatywność i pasja, chęć poznawania nowych narzędzi i technologii

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Doświadczenie w zakresie oprogramowania do obsługi Call Center oraz JIRA

To oferujemy

  • Możliwość ciągłego rozwoju i wymianę wiedzy technicznej w firmie

  • Przestrzeń do eksperymentowania

  • Umowę o pracę

  • Luźną atmosferę w zaangażowanym młodym zespole

  • Kafeterię benefitów

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie karty multisport

  • Nieoprocentowane pożyczki

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • udział w wielu pasjonujących szkoleniach

  • unikatową wiedzę i kompetencje

  • indywidualną ścieżkę kariery

  • udział w ciekawych konkursach

  • możliwość awansu

  • dostęp do nieoprocentowanych pożyczek

  • kafeteria benefitów

CUK Ubezpieczenia, wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń oferujący produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma funkcjonuje od 20 lat będąc technologicznym i jakościowym liderem branży. Multiagencja działa poprzez różne kanały dotarcia do Klienta i prowadzi sprzedaż poprzez sieć 340 Placówek własnych i franczyzowych, 450 punktów partnerskich, własne Contact Center oraz kanały online. Misją firmy jest kreowanie przyjaznego dla Klienta świata ubezpieczeń. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy, m.in.: Multiagencja 2020r., Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy z nami pracują i wartości, jakie wnoszą. W codziennej pracy stawiamy na bezpośrednią komunikację, przyjacielskie relacje, poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz nabywanie nowych umiejętności.

Przewiń do profilu firmy