Specjalista ds. raportowania w Departamencie Kredytów Zwiększonego Ryzyka

ING Bank Śląski S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów i analiz portfela klientów nieregularnych z segmentu klientów korporacyjnej sieci sprzedaży i klientów strategicznych,

  • wsparcie procesu kalkulacji odpisów na utratę wartości – stage 3 indywidualny,

  • usprawnianie narzędzi pracy w Departamencie Kredytów Zwiększonego Ryzyka,

  • współudział w przygotowywaniu wewnętrznych regulacji w Departamencie Kredytów Zwiększonego Ryzyka

  • udział w wewnętrznych projektach Banku z ramienia Departamentu Kredytów Zwiększonego Ryzyka

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, nauki ścisłe)

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w tym w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel

  • umiejętność poruszania się po hurtowniach / bazach danych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom C1

  • innowacyjność w działaniu

  • otwartość na poznawanie nowych narzędzi i aplikacji

  • dokładność systematyczność w realizacji zadań

  • duża motywacja do rozwoju i samokształcenia

  • umiejętność współpracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość programowania np. w C#, Python, HTML i JavaScript

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]