Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Raportowania

Mercedes-Benz Trucks Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i raportowanie sprzedaży samochodów ciężarowych.

  • Sporządzanie opracowań  i raportów dot. samochodów ciężarowych (dane dot. rozwoju rynku, sprzedaży, zamówień, etc.).

  • Analiza danych zgodnie z zapotrzebowaniem.

  • Dystrybucja raportów wewnętrznie i zewnętrznie.

  • Wymiana danych dot. sprzedaży i wpływu zamówień z centralą koncernu Daimler Trucks.

  • Udział w opracowaniu i rozwoju nowych raportów.

  • Kontrola zewnętrznych danych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne.

  • Znasz programy z pakietu Microsoft Office w stopniu zaawansowanym, w szczególności Excel.

  • Lubisz analizę i pracę z dużą ilością danych.

  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim.

  • Jesteś osobą komunikatywną i odpowiedzialną.

Mile widziane

  • Atutem będzie doświadczenie w pracy z w obszarze raportowania / controllingu sprzedaży.

To oferujemy

  • Umowa o pracę zewnętrzna

  • System premiowy

  • Dopłata obiadowa

  • Wsparcie dla rodziców

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowy urlop