Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Raportowania

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Specjalista ds. Raportowania Warszawa
Zakres obowiązków:
    • sporządzanie raportów dotyczących kredytów zabezpieczonych Gwarancją de minimis,
    • przygotowywanie danych do sprawozdań z obsługi kredytów zabezpieczonych Gwarancją Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego,
    • przygotowywanie danych do sprawozdań końcowych z postępu
      w zakresie projektu JEREMIE dla poszczególnych województw,
    • rozliczanie opłat prowizyjnych pobieranych od Klientów za Gwarancję de minimis (PLD),
    • realizacja zadań w procesie odnowień Gwarancji de miniminis (PLD) w zakresie informowania Klienta,
    • raportowanie nowo udzielonych kredytów na zasadach pomocy
      de minimis do UOKIK,
    • przygotowywanie raportów w celu rozliczenia w czasie przychodów
      i kosztów z tytułu pakietów fakultatywnych.
Wymagania:
    • wykształcenie wyższe, preferowane: matematyka lub  finanse
      i bankowość,
    • doświadczenie w raportowaniu w innym banku min. 1 rok,
    • biegła znajomość MS Office (Excel, VBA),
    • dobra znajomość SQL,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • zdolności analityczne,
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • dokładność, skrupulatność,
    • umiejętność efektywnej pracy w zespole.
Oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu  o umowę o pracę,
    • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
    • dużą samodzielność w działaniu,
    • pracę w ambitnym, dynamicznym zespole,
    • uczestniczenie w interesujących projektach,
    • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie).