Ta oferta pracy jest nieaktualna od 190 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Raportowania

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. Raportowania Warszawa
    Zakres obowiązków:
      • sporządzanie raportów dotyczących kredytów zabezpieczonych Gwarancją de minimis,
      • przygotowywanie danych do sprawozdań z obsługi kredytów zabezpieczonych Gwarancją Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego,
      • przygotowywanie danych do sprawozdań końcowych z postępu
        w zakresie projektu JEREMIE dla poszczególnych województw,
      • rozliczanie opłat prowizyjnych pobieranych od Klientów za Gwarancję de minimis (PLD),
      • realizacja zadań w procesie odnowień Gwarancji de miniminis (PLD) w zakresie informowania Klienta,
      • raportowanie nowo udzielonych kredytów na zasadach pomocy
        de minimis do UOKIK,
      • przygotowywanie raportów w celu rozliczenia w czasie przychodów
        i kosztów z tytułu pakietów fakultatywnych.
    Wymagania:
      • wykształcenie wyższe, preferowane: matematyka lub  finanse
        i bankowość,
      • doświadczenie w raportowaniu w innym banku min. 1 rok,
      • biegła znajomość MS Office (Excel, VBA),
      • dobra znajomość SQL,
      • dobra znajomość języka angielskiego,
      • zdolności analityczne,
      • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
      • dokładność, skrupulatność,
      • umiejętność efektywnej pracy w zespole.
    Oferujemy:
      • zatrudnienie w oparciu  o umowę o pracę,
      • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
      • dużą samodzielność w działaniu,
      • pracę w ambitnym, dynamicznym zespole,
      • uczestniczenie w interesujących projektach,
      • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie).