Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Raportowania

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Ostatnie 10 lat to pasmo szybkiego i zarazem stabilnego rozwoju w obszarze usług profesjonalnych dla biznesu. Zwiększenie liczby pracowników z 6 do ponad 130 oraz innowacyjne podejście do procesów biznesowych pozwala MDDP Outsourcing świadczyć najwyższej jakości usługi. Jasna, przejrzysta i ambitna ścieżka kariery tworzy atmosferę, w której w pełni wykorzystasz swój potencjał.

    Jako firma outsourcingowa świadczymy usługi dla Klientów o różnym profilu i reprezentujących różne branże. Praca w takim środowisku, wsparta najnowszymi rozwiązaniami IT, daje szansę na dynamiczny rozwój szerokiego zakresu umiejętności i zdobywanie bezcennego doświadczenia w niemal każdej dziedzinie księgowości!
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków obejmować będzie:

    • przygotowanie analiz, raportów i sprawozdań finansowych wg UoR i MSSF
    • udział w przeprowadzaniu kontroli jakości różnorodnych procedur zamknięcia ksiąg finansowych
    • udział w projektach zewnętrznych dotyczących zmian w procesach raportowania finansowego u naszych klientów
    • tworzenie narzędzi do raportowania, w zakresie obszaru finansów, dbanie o stałą poprawę automatyzacji pracy
    • współpraca z innymi działami wewnętrznymi MDDP Outsourcing (księgowy, podatkowy) w trakcie projektów

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe w preferowanych obszarach: finanse i rachunkowość, ekonomia, audyt i kontrola
    • minimum 3 lata doświadczenia w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych, raportów lub analiz
    • chęć rozwoju, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, otwartość na nowe projekty i ciekawych klientów
    • wysokie zdolności analityczne
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • biegłe posługiwanie się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel), mile widziany Visual Basic
    • znajomość zagadnień księgowych
    elastyczne godziny początku
    i zakończenia pracy
    przyjazna atmosfera pracy zespołowej
    wsparcie rozwoju poprzez udział w szkoleniach
    praca w siedzibie firmy bez zadań domowych ;-)
    opłacona opieka zdrowotna
    w placówkach Enel-Med
    lekcje języka angielskiego
    w godzianch pracy
    świetna lokalizacja biura
    w centrum miasta
    karta Multisport i starty
    w imprezach biegowych

    Uprzejmie dziękujemy za przesłane aplikacje. Zapoznamy się z każdym CV. Na kolejny etap rekrutacji zaprosimy wybranych kandydatów. Do zobaczenia!

    Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.