Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. raportowania

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 21.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Banking & Insurance odpowiada za projekty rekrutacyjne w sektorze bankowości i ubezpieczeń. Rekrutujemy na stanowiska zarządowe, menedżerskie oraz specjalistyczne w Polsce i za granicą. Zespół konsultantów, wywodzących się z różnych segmentów branży, wykorzystuje w rekrutacji know-how zdobyty w wiodących instytucjach na rynku. Naszymi klientami są zarówno start-upy, organizacje o ugruntowanej pozycji, jak i wiodące instytucje finansowe na świecie.

    Dla firmy z sektora finansowego będącej częścią międzynarodowej Grupy ze skandynawskim kapitałem poszukujemy osób, które dołączą do nowotworzonej jednostki odpowiedzialnej za procesy raportowo analityczne dla wszystkich podmiotów Grupy działających w 20 krajach Europy.

    Miejsce pracy: Wrocław
    IFRS/2018/WRO

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie i rozwijanie systemu raportowania zarządczego dla Grupy;
    • Przygotowywanie raportów i analiz z zakresu sprawozdawczości zarządczej;
    • Projektowanie i udział w zarządzaniu procesami w obszarze raportowania portfelowego i wyceny wg IFRS;
    • Analizy realizacji i opłacalności inwestycji na poziomie krajów Grupy;
    • Rozwój i utrzymanie Grupowej Hurtowni Danych;
    • Dbałość o jakość danych;
    • Wsparcie Zarządu Grupy i centralnych zespołów odpowiedzialnych za finanse i inwestycje;
    • Wsparcie Zespołów ds. Raportowania w zagranicznych spółkach Grupy.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
    • Bardzo dobra znajomość IFRS (warunek konieczny);
    • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, kontrolingu lub pokrewne;
    • Doświadczenie na stanowisku analitycznym w firmie finansowej lub konsultingowej;
    • Mile widziane posiadanie jednego z certyfikatów (lub rozpoczęta certyfikacja): CFA, CIMA, CIA, ACCA;
    • Znajomość jednego z wiodących systemów analitycznych lub raportowych (Business Intelligence);
    • Znajomość systemów bazodanowych i / lub SQL będzie dodatkowym atutem;
    • Doświadczenie w analizowaniu i projektowaniu procesów raportowych;
    • Znajomość pakietu MS Office;
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków;
    • Samodzielność, odpowiedzialność i łatwość do nawiązywania kontaktów biznesowych.

    Oferujemy:

    • Praca w międzynarodowej strukturze;
    • Udział w tworzeniu innowacyjnej struktury;
    • Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy;
    • Laptop i telefon służbowy;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Udział w implementacji i szkolenia z nowoczesnych systemów Business Intelligence;
    • Opieka medyczna, karta sportowa Multisport, lektoraty z języka angielskiego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub na adres:

    dagmara.moczarska@antal.pl
    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.