Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Raportowania Wyników Produkcji

Magna Casting Poland Sp. z o.o.

  • Szkolna 15, Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Szkolna 15

Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • Cykliczne raportowanie wyników produkcyjnych

  • Przygotowanie nowych i aktualizacja istniejących raportów

  • Identyfikacja problemów związanych z jakością danych

  • Współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie dostarczania i weryfikacji danych

  • Administracja wewnętrznego systemu w obszarze raportowania

  • Wprowadzanie danych do systemu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość Power BI – warunek konieczny

  • Znajomość MES

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodą komunikację

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Dokładność, rzetelność

To oferujemy

  • Prywatną Opiekę Medyczną

  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie

  • Ubezpieczenie Grupowe

  • Dodatkowe, płatne dni wolne

  • Darmowe kursy językowe

  • Program rekomendacji pracowników

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu

  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Magna Casting Poland to jedna z najnowocześniejszych odlewni ciśnieniowych aluminium w Polsce, należąca do koncernu MAGNA, wiodącego dostawcy do branży motoryzacyjnej. Nasze główne procesy produkcyjne to Topienie, Odlewanie, Obróbka Cieplna, Inteligentne Prostowanie, CNC, Montaż. Dostarczamy naszym klientom części karoseryjne oraz części do silników. Dzięki naszej zaawansowanej technologii mechanicznej, wyjątkowym zdolnościom w zakresie obróbki oraz specjalistycznej wiedzy o różnych procesach produkcyjnych od lat dostarczamy na rynek wyroby lekkie i innowacyjne.

Przewiń do profilu firmy