Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. realizacji instalacji OZE

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy ekip montażowych,

  • Koordynacja dostaw zamówionego sprzętu,

  • Kontakt z Klientem,

  • Nadzór nad dokumentacją,

  • Raportowanie postępu prac.

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy i zorientowanie na cel,

  • Posiadanie rozwiniętych kompetencji interpersonalnych,

  • Skrupulatność,

  • Wielozadaniowość,

  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel).

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia– podstawa oraz jasny system premiowy,

  • Jasno zdefiniowane cele, możliwość poszerzenia kompetencji oraz budowania swojej ścieżki zawodowej,

  • Pomocny oraz zgrany zespół,

  • Wsparcie przełożonego, od którego wiele się nauczysz,

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie wdrożeniowym,

  • Współpracę z najlepszymi, w najbardziej rozwojowej branży w Polsce,

  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport po pierwszym miesiącu pracy,

  • Możliwość przystąpienia do programu MultiLife po pierwszym miesiącu pracy.

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy