Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. realizacji inwestycji budowalnych

Tectum Group Sp. z o.o.O firmie

  • Żmigrodzka 244, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Tectum Group Sp. z o.o.

Żmigrodzka 244

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Poszukujesz wyzwań z możliwością wykorzystania swojej wiedzy technicznej, umiejętności organizacyjnych, handlowych oraz zarządzania? Chcesz pracować w innowacyjnej firmie, gdzie wartości rodzinne pozostają najważniejsze, gdzie cenione jest myślenie out-of-the-box, gdzie dla ambitnych pracowników kreowane są szanse i gdzie wzrost jest realistyczny? Zatem jesteś osobą, której szukamy.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• współpraca z inwestorem, dostawcami oraz kierownikiem robót na etapie realizacji projektów

• administrowanie projektów, organizacja i optymalizacja dostaw materiałów, prowadzenie zestawienia kosztów projektów, zestawień sprzętu, inwentaryzacja materiałów

• przygotowanie dokumentacji wprowadzenia na budowę, kontrola i ewidencjonowanie szkoleń BHP i badań lekarskich

• przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej

• przygotowywanie przedmiarów i obmiarów do wyceny

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie techniczne (preferowany kierunek budownictwo)

  • posiadasz bardzo dobrą znajomość AutoCad i MS Office

  • potrafisz czytać dokumentację techniczną

  • masz umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania

  • jesteś samodzielny, kreatywny i potrafi efektywnie organizować swoją pracę

  • posiadasz chęć nauki i dalszego rozwoju

Mile widziane

  • wiedza z branży izolacji wodochronnych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę – pełny etat

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • możliwość dalszego rozwoju

  • opiekę medyczną

  • kartę multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Tectum Group Sp. z o.o. jest wykonawcą hydroizolacji i uszczelnień płaskich dachów. Dotychczas zrealizowaliśmy kilkaset prestiżowych inwestycji m.in. w Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku. Do realizacji kolejnych projektów poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu we Wrocławiu na stanowisku SPECJALISTY DS. REALIZACJI INWESTYCJI BUDOWLANYCH.

Więcej informacji na temat firmy: https://tectumgroup.pl

Adres biura we Wrocławiu: Żmigrodzka 244B, 2 piętro 51-131 Wrocław

Przewiń do profilu firmy