Oferta pracy

Specjalistka/ Specjalista ds. Realizacji Inwestycji

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.O firmie

  • Zamknięta 18, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

Zamknięta 18

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór procesu inwestycyjnego na etapie przygotowania oraz realizacji prowadzonych zadań inwestycyjnych.

  • Tworzenie harmonogramów prac i planów budżetowych.

  • Monitorowanie terminowej realizacji kolejnych etapów projektu.

  • Bieżąca kontrola budżetów wykonania zadań.

  • Przygotowywanie materiałów merytorycznych do dokumentacji przetargowych.

  • Koordynowanie spraw związanych z prowadzeniem procesu uzyskiwania wszelkich pozwoleń, uzgodnień, decyzji administracyjnych na poszczególnych etapach realizacji zadania.

  • Współpraca w zakresie koordynacji projektu z projektantami, wykonawcami, urzędami oraz innymi instytucjami.

  • Zlecanie oraz odbiór dokumentacji oraz innych zleconych prac.

  • Monitorowanie ryzyk w trakcie procesu przygotowania i realizacji.

  • Przygotowanie raportów i analiz dotyczących realizowanych projektów.

  • Prowadzenie bieżącej korespondencji niezbędnej dla prawidłowej realizacji zadań.

  • Ścisła współpraca z innymi działami Spółki.

Podział czasu pracy
60%

Koordynacja zadań inwestycyjnych

20%

Przygotowanie specyfikacji do dokumentacji przetargowej

10%

Budżetowanie i przygotowanie harmonogramów

10%

Przygotowanie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Budownictwo Lądowe, Inżynieria Środowiska lub pokrewne.

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z przygotowaniem inwestycji budowlanych.

  • Znajomość przepisów branżowych (m.in. Prawo Budowlane) i procedur administracyjnych.

  • Umiejętności czytania i weryfikacji dokumentacji technicznej.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office.

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

  • Umiejętność współpracy oraz komunikatywność.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane.

  • Doświadczenie w realizacji zadań z dofinansowaniem UE.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • doładowanie samochodów elektrycznych

  • dofinansowanie okularów